Zsarnóczay Ádám második helyezést ért el a 2013-as BMe Kutatói pályázaton

Az Egyetemi Doktori Tanács és Habilitációs Bizottság a Műegyetemen folyó kutatási eredmények szélesebb körben történő megjelenítésének céljából idén is pályázatot hirdetett meg a doktoranduszok és doktorjelöltek körében. A pályázóknak kutatásuk hátterét, módszereit és eddigi eredményeit magyar és angol nyelven bemutató anyagot kellett készíteni. A Bíráló Bizottság nemzetközileg beágyazott, kiemelkedő tudományos értékű kutatások bemutatását várta, azonban fontos szempont volt, hogy a leírás művelt, de nem szakmai közönség számára is érthető legyen. Az értékelést emellett befolyásolta a fogalmazás színvonala és a várható vagy már megvalósult impakt is. A díjazott pályaművek hamarosan megtekinthetőek a BMe Kutatói oldalon.

A 2013-as BMe Kutatói pályázaton Zsarnóczay Ádám második helyezést ért el. Az elért eredményhez szívből gratulálunk!